FILM

Film promocyjny / reklamowy

Zastanawiasz się jak zaprezentować swój biznes w Internecie? Chcesz przekazać informację swoim klientom w ciekawy sposób? Być może krótki film promocyjny okaże się dobrym pomysłem. Jeśli chcesz pokazać swój produkt to klip reklamowy będzie świetnym rozwiązaniem ponieważ klient “kupuje oczami”. Zapraszam do współpracy, razem stworzymy ciekawy materiał, który będzie promował Twoją firmę. Sprzęt którym dysponuję zapewnia świetną jakość obrazu i możliwość realizacji filmów w rozdzielczości HD i 4K dzięki temu zapewnisz swoim klientom najlepsze wrażenia wizualne przedstawiające to co im oferujesz. Film otrzymasz w pliku filmowym o wysokiej jakości i będziesz mógł umieścić go w sieci np. na kanale YT lub swojej stronie. Mając film w pliku na swoim komputerze będziesz mógł go zaprezentować nawet będąc offline.

Film eventowy

Zapraszam również do realizacji filmów z imprez okolicznościowych: eventy firmowe, plenery ślubne, prywatne uroczystości. Taki materiał będzie świetną pamiątką z ważnego dla Was wydarzenia. W życiu doświadczamy takich dni które są dla Nas wyjątkowe i niepowtarzalne. Warto je zachować i wracać do nich żeby powspominać. Plener ze ślubu, ważna impreza, spotkanie rodzinne czy wypad z dziećmi na spacer, to są właśnie te chwile, które trzeba sfilmować i schować do domowego archiwum. Finalnie otrzymasz plik filmowy na pamięci przenośnej w wysokiej rozdzielczości, posiadając go będziesz mógł odtworzyć swoje wspomnienia nie mając połączenia z Internetem.

Oferta

W procesie tworzenia filmu pojawia się wiele zmiennych i każdy etap może być zróżnicowany dlatego do wyceny projektu podchodzę indywidualnie. Finalny koszt materiału uzależniony jest od ilości dni zdjęciowych, czasu realizacji poszczególnych scen, nakładu sprzętu dodatkowego, poziomu skomplikowania montażu. Inaczej wycenia się prosty, krótki film reklamowy a inaczej reportaż ze ślubu. Zapraszam do współpracy 

Zapraszam na mój kanał na You Tube