Cześć, z tej strony Paweł Foksiński

Filmuję
i fotografuję
dla Was

Masz firmę? Dbasz o swoich klientów? To pokaż się z jak najlepszej strony. Stwórz ze mną film promocyjny, reklamę lub krótką prezentację i pochwal się swoimi produktami i usługami.
Śledź mnie w mediach społecznościowych
kreafox filmowanie, filmy promocyjne, fotografia, toruń, bydgoszcz, włocławek

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

Moje zainteresowanie fotografią sięga roku 2001, w którym to po skończeniu liceum kupiłem pierwszy „poważny” aparat cyfrowy i rozpocząłem dalszą edukację związaną grafiką, reklamą i fotografią. Doświadczenie zdobywałem fotografując głównie sport. Wiele lat spędziłem na toruńskim stadionie żużlowym. Fotografowałem koszykówkę, hokej i inne wydarzenia. Kolejnym etapem była wieloletnia przygoda z fotografowaniem ślubów i wesel. Imprezy okolicznościowe pozwoliły zgłębić ogromną dawkę wiedzy o fotografowaniu ludzi i ważnych dla nich momentów. Moja kariera zawodowa zawsze ściśle wiązała się z grafiką komputerową, fotografią produktową i reklamową, rysunkiem i filmowaniem. 

Fotografuję emocje

Zapraszam Was na sesję na której odkryjecie samych siebie na nowo. Taka sesja to świetna pamiątką na całe życie i ciekawe doświadczenie. Wykonuję sesje portretowe, sensualne, modowe, biznesowe. Zapraszam na sesje rodzinne, plenery ślubne i zdjęcia komercyjne. Dzięki przenośnemu studio sesję możemy zrobić u Ciebie w domu.

Filmy promocyjne


filmy reklamowe
filmy produktowe
filmy firmowe
teledyski
portfolia

Fotografia


zdjęcia sensualne
zdjęcia portretowe
zdjęcia biznesowe
sesje rodzinne
plenery ślubne

Moje zdjęcia

Sesje sensualne / buduarowe

Portret, portret biznesowy, stylizacja, moda

Plenery ślubne

Kontakt

Paweł Foksiński